TEKSTO.LT

ĮVAIRŪS IR NAUDINGI TEKSTAI

Freelancinimas – ateities darbo pobūdis?

Darbas iš namų Korona viruso metu, kai pandemija tapo aktyviausia – daugeliui žmonių buvo neišvengiamybė. Tačiau toli gražu ne visiems tai buvo problema. Priešingai, tai buvo puiki galimybė skatinti žmones dirbti iš namų ir galbūt net pradėti dirbti sau, tai yra, freelancinti. Vis daugiau žmonių pamėgsta tokią darbo galimybę, kadangi ji yra kur kas laisvesnė nei darbas pagal sutartį, galima kur kas paprasčiau kontroliuoti uždarbį ir darbo laiką.

Ką galima freelancinti?

Pirmiausia daugeliui žmonių kyla klausimas – ar bet kokia veikla gali tapti freelancinimo objektas. Dažniausiai – taip. Šiuo metu tam tikra veiklų dalis yra ribojama tokiu atveju, kai asmuo dirba pagal verslo liudijimą, tačiau dirbantiems su pažyma galimybės yra kur kas platesnės.

Tuomet, kai norite įteisinti savo veiklą – turėsite tinkamai pasirinkti – koks veiklos kodas geriausiai atitinka Jūsų teikiamas paslaugas. Dėl to pamatysite – kokios galimybės. Patikėkite – sąrašas yra labai platus.

Patogus veiklos įteisinimas

Individuali veikla patogi ir tuo, kad galima labai greitai ir paprastai ją įteisinti. Pažymos išėmimas galimas per mano VMI paskyrą. Tai reiškia, kad jums nereikia vykti iki VMI ir teikti dokumentus, rašyti prašymo, kaip kad buvo prieš gerus 15 metų. Šiuo metu galimybės yra kur kas platesnės, tad siūlome jas įvertinti ir tuo pačiu kuo greičiau pradėti daryti tai, kas sekasi.

Lengvas mokesčių mokėjimas

Svarbu ir tai, kad šiuo metu mokesčių mokėjimas yra greitas ir paprastas kaip niekada. Sąskaitų išrašymui siūlome naudoti www.saskaita123.lt. Tai galimybė pačiam negaišti savo laiko smulkmenoms, kurios gali varginti. Juolab, tai yra puiki pagalba ir apskaitos vedimui, kadangi automatiškai pildomas žurnalas, kuris padeda matyti kas ir kaip.

Kur juda Lietuva?

Džiugu, kad Lietuva, kaip ir likęs pasaulis, vis dažniau renkasi galimybę dirbti laisvai. Natūralu, kad asmenų, kurie verčiasi tokio tipo darbu – vis daugiau, kasmet vis auga. Individualia veikla pagal pažymą atveria plačia galimybes. O Jūs ar jomis pasinaudosite.

Džiugu, kad šiuo metu galimybės yra tokios plačios. Tai suteikia šansą kiekvienam, kuris tik siekia gyventi laisviau ir tuo pačiu dirbti tik tai, kas patinka – tai ir daryti. Ir dažniausiai vienintelis dalykas, kuris trukdo – baimė. Kadangi visa kita yra pasiekiama ranka. Tik reikia imti, kas yra duodama.