Ką avalynė sako apie jus

Mes, moterys, esame kaip audra – permainingos ir nenuspėjamos. Ar kada susimąstėte, kaip jūsų išvaizda atspindi jus pačius? Jūsų kvepalų kvapas, palaidinės spalva ir kokius batus avite? Mes nesąmoningai renkamės dalykus, kurie atspindi mūsų nuotaiką, charakterį ir net prisiminimus, kuriuos nešiojamės širdyje.

Ar renkatės sportinius batelius?

Jūs vertinate laisvę ir komfortą kiekvieną dieną! Mėgstate siekti naujų aukštumų ir švęsti akimirkas. Jūs esate apsuptas draugų! Jums patinka pavasaris, o jūsų drabužių spinta kupina spalvų. Jūs jau greičiausiai turėjote visų spalvų sportbačius per visa savo garderobo istoriją!

Renkantis aukštakulnius?

Jūs pasitikite savimi ir nuosekliai siekiate savo tikslų. Esate ištikimas, bet ir ryžtingas žmogus. Tau patinka sulaukti dėmesio. Bijote artimų santykių, bet vertinate draugus. Norite užkariauti pasaulį ir kiekvieną žingsnį link šio tikslo, žengiate tvirtai dėvėdami, savo stiprų ir tvirtą charakterį atspindinčius aukštakulnius.

Ar renkatės balerinas?

Balerinos yra komforto ir grakštumo derinys! Esi mergaitiška ir trapi, bet kartais gali parodyti savo charakterį! Aplinka mato tave malonią, šiltą ir paslaugią asmenybę, bet kartais per mielą!

Ar jums labiau patinka auliniai batai?

Ar kasdien renkatės avalynę su tvirtu, storu padu ar aulinius batu? Iš pažiūros tu esi kieta mergina, bet pažvelgus giliau esi jautri. Rūpinatės savo artimaisiais ir dažnai jų komfortą iškeliate aukščiau už savo. Tai vertinama! Atminkite, kad gėris grįžta atgal.

Kiekvienas iš mūsų gali užkariauti pasaulį gražiais batais! Kad ir ką renkantis, kad ir kokį stilių mėgstate, tai gali daug ką pasakyt apie jus ir jūsų charakterį. Avalynė Tau internetinėje parduotuvėje galite rasti platų pasirinkimą moteriškos avalynės. Nuo vasarinių basučių, sportbačių, aukštakulnių ir espadrilių iki rudeninių ir žieminių aulinių batų, pusbačių ir sniego batų. Nepamirkime ir naminės avalynės, merino vilnos šlepečių ir ortopedinės avalynės. Apsipirkite greitai ir patogiau jau šiandien.