Kaip sužinoti, ar vitaminų svetainė yra teisėta?

Klastoti vitaminai yra didelė šių dienų problema. Plintant internetui, sukčiams lengviau nei bet kada anksčiau sukurti netikras svetaines ir pardavinėti padirbtus produktus. Taigi, kaip sužinoti, ar svetainėje parduodami teisėti vitaminai? Pateiksime Jums svarbiausius aspektus, pagal kuriuos galėsite orientuotis:

Informaciją kurią privalote peržiūrėti

  • Legaliai veikiančioje svetainėje bus nurodytas fizinis adresas. Paprastai tai būna poraštėje arba puslapyje Apie mus. Jei adreso nerandate, tai yra indikatorius, jog kažkas ne taip.
  • Kontaktinė informacija: Teisėtai veikiančioje svetainėje bus nurodyti keli būdai, kaip su ja susisiekti, pavyzdžiui, telefono numeris, el. pašto adresas ir (arba) tiesioginis pokalbis. Jei nerandate jokio būdo susisiekti su įmone, tai dar viena raudona vėliava
  • Klientų atsiliepimai: Įteisinta svetainė turės klientų atsiliepimus, kuriuos galėsite perskaityti. Šie atsiliepimai turėtų būti išsamūs ir teigiami. Jei klientų atsiliepimų nėra arba jie yra neaiškūs ar neigiami, tai dar vienas neigiamas signalas
  • SSL šifravimas: Kai svetainėje įvedate savo kredito kortelės informaciją, URL adrese turėtumėte matyti „https”, o šalia jo – pakabinamos spynos piktogramą. Tai reiškia, kad svetainė naudoja SSL šifravimą, kad apsaugotų jūsų asmeninius ir finansinius duomenis. Jei to nematote, tai yra raudona vėliava.

Kaip sutaupyti perkant internetu?

Yra keletas būdų, kaip galite sutaupyti pinigų apsipirkdami internetu:

1. Naudokite nuolaidų kodus – daugelyje svetainių siūlomos nuolaidos. Šie kodai dažniausiai skelbiami elektroniniu paštu arba socialiniuose tinkluose.

2. Ieškokite išpardavimų – daugelyje svetainių vyksta išpardavimai, kuriuose galite įsigyti prekių už mažesnę kainą.

3. Palyginkite kainas – yra daug svetainių, kuriose galima palyginti įvairių produktų kainas. Tai gali padėti rasti geriausią kainos pasiūlymą

4. Dalyvaukite lojalumo programose – kai kuriose svetainėse yra lojalumo programos, kuriose galite pelnyti taškų arba nuolaidų būsimiems pirkiniams.

Apsilankykite provitaminai.lt svetainėje

Nesvarbu ar jus domina vitaminai vaikams, ar suaugusiems, svetainėje rasite platų produktų pasirinkimą. Prekiaujama tik patikimų prekės ženklų gaminiais, o mūsų kainos yra konkurencingos.

Jie yra „Neolife” prekinio ženklo atstovai Lietuvoje.

Svetainė yra moderni, patogi ir joje pateikiama visa informacija, kurios reikia norint priimti pagrįstą sprendimą dėl siūlomų produktų. Tai puikus pavyzdys kaip turi atrodyti nepriekaištinga svetainė.

https://provitaminai.lt/kategorijos/neolife-vitaminai/vitaminai-vaikams/