Kodėl naudinga buityje naudoti popierinius rankšluoščius?

Popierinis rankšluostis yra sugeriantis, vienkartinis rankšluostis, pagamintas iš popieriaus. Kitaip nei medžiaginiai rankšluosčiai, popieriniai rankšluosčiai yra vienkartiniai ir skirti naudoti tik vieną kartą. Popieriniai rankšluosčiai sugeria vandenį, nes yra laisvai austi, todėl vanduo gali judėti tarp pluoštų net priešingai gravitacijai (kapiliarinis efektas). Jų paskirtis panaši į įprastų rankšluosčių, pavyzdžiui, rankų džiovinimas, langų ir kitų paviršių valymas, dulkių ir išsiliejusių medžiagų valymas.

Popierinių rankšluosčių aparatai dažniausiai naudojami tualetuose, kuriuos naudoja daug žmonių, nes jie dažnai laikomi higieniškesniais nei karšto oro rankų džiovintuvai ar bendri medžiaginiai rankšluosčiai.

Tad, aptarsime keletą pagrindinių popierinių rankšluosčių privalumų, kurie padės kiekvienai namų šeimininkei ne tik gražiai viską nuvalyti, bet ir greitai.

Popieriniai rankšluosčiai yra higieniškiausias rankų džiovinimo variantas

Popieriniai rankšluosčiai yra labai svarbūs tinkamai rankų higienai, nes jie gali pašalinti iki 77% bakterijų, kurios lieka ant rankų po plovimo. Todėl, popieriniai rankšluosčiai labai tinkami naudoti vonios kambaryje, virtuvėje ar kitose vietose kur yra svarbu sumažinti bakterijų plitimą. Dėl higieniškumo aspekto, popieriniai rankšluosčiai yra labai populiarūs.

Puikiai sugeria drėgmę

Tai faktas. Jie ne tik puikiai nušluosto rankas po plovimo, bet ir puikiai nuvalo šlapius ar drėgnus paviršius. Jeigu  prižiūrite savo virtuvę ir neleidžiate stalviršiui sušlapti po bet kokio indų plovimo, tai puiki priemonė viską greitai nuvalyti ir surinkti drėgmę. Be to, kalbant apie virtuvę, popieriniai rankšluosčiai puikiai nušluosto šlapius indus, o ypač stiklines taures ar kitokius indus iš stiklo. Popierius puikiai sugerdamas drėgmę priverčia stiklą blizgėti. Jų sluoksniai padeda užtikrinti maksimalų veikimą.

Pagalbininkas namuose

Ne tik virtuvėje popieriniai rankšluosčiai pasitarnauja puikiai, bet ir kituose namų ruošos darbuose. Pavyzdžiui, su šiuo popieriumi užpurkškite langų valiklio ant lango galite be didelių sunkumų išvalyti namų langus ar net savo automobilio langus. Be to, tai labai palengvina darbą, nes panaudojus popierių iš karto galite jį išmesti. Taip pat, popieriniai rankšluosčiai puikiai nuvalys kitus namuose esančius paviršius, pavyzdžiui, namuose esančius vandens čiaupus. Juos ne tik nuvalys, bet ir suteiks blizgesio.