Kokias šalis geriausia pasirinkti darbui?

Daugumoje šalių, kuriose puikiai suderintas darbas ir asmeninis gyvenimas, emigrantai taip pat yra labiau patenkinti savo gyvenimu užsienyje, pavyzdžiui, Naujojoje Zelandijoje (89 proc.), Kosta Rikoje (88 proc.) ir Čekijoje (87 proc.). ). Įdomu tai, kad didelis pasitenkinimas darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra nebūtinai reiškia, kad emigrantai nedirba daug. Tiesą sakant, didelė dalis emigrantų šiose šalyse dirba visą darbo dieną, o jų savaitės darbo valandos ne visada yra daug trumpesnės nei pasaulio vidurkis.

Popiliariausios šalys:

Danija

Tik 39,7 valandos per savaitę (palyginti su 44,3 valandos visame pasaulyje), Danijoje visą darbo dieną dirbantys emigrantai turi trumpiausią darbo savaitę iš 10 geriausių šalių, kuriose puikiai suderintas darbas ir asmeninis gyvenimas. Galbūt tai yra ta nauda, kuri pritraukia aukštą išsilavinimą turinčius emigrantus: beveik pusė respondentų Danijoje (47 proc.) turi magistro ar panašų išsilavinimą. Be to, dvylika procentų turi daktaro laipsnį (palyginti su 6 % visame pasaulyje), o tai – kartu su Švedija – yra didžiausia dalis iš 10 geriausių. Daugiau nei trys ketvirtadaliai Danijoje dirbančių emigrantų savo darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą vertina teigiamai (76 %), palyginti su trimis iš penkių visame pasaulyje (60 %). Nepaisant to, bendras jų pasitenkinimas darbu (62 %) yra šiek tiek mažesnis už pasaulio vidurkį (64 %).

Bahreinas

Beveik pusė Bahreino emigrantų (46 %) nurodo su darbu susijusias priežastis, kodėl jie persikėlė ten: daugiau nei ketvirtadalis ten susirado darbą patys (26 %), o tai daugiau nei du kartus viršija pasaulio vidurkį (12 %). Kiti buvo įdarbinti vietinės įmonės (12 proc.), juos atsiuntė darbdavys (6 proc.) arba norėjo pradėti savo verslą užsienyje (1 proc.). Septyni iš dešimties (70 %) teigia uždirbantys daugiau pinigų nei dirbdami panašų darbą namuose; tik Norvegijoje tą patį teigiančių emigrantų dalis yra dar didesnė (72 proc.). Galbūt tai yra viena iš priežasčių, kodėl beveik trys ketvirtadaliai (73 proc.) yra iš esmės patenkinti savo darbu Bahreine – beveik du iš penkių (36 proc.) netgi suteikia jam geriausią įmanomą įvertinimą, daugiau nei dvigubai aukštesnį už pasaulio vidurkį (17). %).

Vokietija

Emigrantai Vokietijoje yra labai patenkinti savo darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyra (72 %) ir darbo valandomis (77 %). Tiesą sakant, jie darbe praleidžia vidutiniškai tik 42,9 valandos per savaitę, tai yra 1,4 valandos mažiau nei emigrantai, dirbantys visą darbo dieną visame pasaulyje (44,3 valandos. Be to, dvylikos procentų emigrantų Vokietijoje bendrosios metinės namų ūkio pajamos viršija 150 000 USD – tarp 10 geriausių šalių tik Naujojoje Zelandijoje yra didesnė (14%).  Užsukite į bondojobs.lt ir raskite sau tinkamiausią šalį darbui.