Kokius lauko baldus pasirinkti terasai?

Norint gyventi komfortiškai, reikia pasirūpinti ne tik namo vidumi, bet ir terasa. Patogiai įrengta terasa ne tik leis mėgautis laisvalaikiu gryname ore, bet ir pritrauks aplinkinių dėmesį. Pateikiame pasiūlymus, kurie lauko baldai suteiks terasai jaukumo.

Stalas

Kas gali būti geriau, nei pietūs su mylimais žmonėmis gryname ore? Lauko baldai gali ne tik suteikti terasai jaukumo, bet ir būti praktiški. Stalas padės ne tik papuošti kiemą, bet ir leis mėgautis skaniais pietumis gryname ore, kai lauke šilta.

Kėdės

Turbūt būtų sunku įsivaizduoti terasą be kėdžių. Juk norėsis ne tik prisėsti prie stalo per pietus, bet ir tuomet, kai tiesiog kils noras pasigrožėti kiemu. Kėdės – tai lauko baldas, be kuris turėtų būti kiekvienoje komfortiškoje terasoje.

Suolai

Lauko baldai leidžia mums mėgautis grynu oru ir nesivarginti dėl diskomforto. Jei manote, kad kėdės nėra tinkamas pasirinkimas terasai, rinkitės suolus. Žinoma, jie nebus tokie patogūs prie stalo, tačiau puikiai atliks kitą funkciją – leis prisėsti tylų vakarą ir paskaityti knygą.

Gultai

Mėgstate vandens pramogas? Tuomet tikrai jūsų terasą turi papuošti baseinas ir gultai, kurie leis ne tik atsipalaiduoti karštomis vasaros dienomis, bet ir įgauti gražų įdegį.

Lovos

Turėti gultus terasoje yra patogu, tačiau dar patogiau – rinktis lovas. Jos leis ne tik įdegti, bet ir šiltą pavasarį prigulti ir pamiegoti gryname ore.

Sofos

Minkšti baldai – puikus pasirinkimas ne tik namams, bet ir terasoms. Jei norite papuošti kiemą sofa, tuomet būkite atidūs ir atsižvelkite į tai, ar pasirinktas gaminys yra lauko baldas. Naminės sofos terasai netiks, todėl būkite atidūs.

Krėslai

Vis daugiau žmonių renkasi krėslus, kurie leidžia ne tik ramiai kvėpuoti grynu oru, bet ir smagiai pasisupti. Reikia pridurti, jog šis baldas taip pat suteiks terasai išskirtinį įvaizdį.

Pavėsinės

Kas gali būti geriau, nei graži pavėsinė kieme? Tai puikus pasirinkimas kiekvienam kiemui. Jos puikiai tinka tiek vakariniam pasisėdėjimui su šeima, tiek su draugais.

Komplektai

Norite rinktis kelis baldus? Tuomet pirkite komplektą. Tokie lauko baldai suteiks jūsų terasai harmoningą išvaizdą. Tai tik keletas pasiūlymų dėl lauko baldų, kurie gali padėti jūsų terasai tapti jaukia. Žinoma, šis sąrašas nėra baigtinis ir visada galite pasirinkti kitus baldus, kurie, jūsų manymu, būtų tinkami.