Svetainės baldai nuo ko pradėti?

Svetainė yra viena iš svarbiausių namo erdvių, kadangi tai vieta, kurioje mes priimame savo svečius. Šiame kambaryje jūsų šeima praleidžia laiką kartu ir jame tikriausiai rengsite susibūrimus su draugais ar pažįstamais. Svarbu pasirinkti baldus, kurie sukuria malonią, jaukią aplinką ir atsilaiko nuo kasdieninio gyvenimo susidėvėjimo. Labai svarbu įsirengti svetainę taip, kad ji patenkintų jūsų poreikius.

Atlikite matavimus, kad išsiaiškintumėte kaip galėsite išdėstyti savo baldus ir kokio dydžio baldai jums tiks. Norėdami išmatuoti kambario matmenis, naudokite statybines matavimo priemones, taip pat nepamirškite išmatuoti ir kambaryje esančias nišas, jei tokių yra, kadangi jose dažniausiai galite talpinti spintas, indaujas ar konsulinius staliukus. Nišos labai puošia kambario erdvę, jeigu yra tinkamai išnaudojamos.

Sukurkite grindų planą. Pagal savo poreikius pasidarykite ant grindų schemas, su popieriumi ar kitu pasirinktu būdu, tiesiog susižymėkite tas vietas, kurias norite apstatyti baldais. Taip vizualiai galėsite įsivaizduoti, kur stovės baldai ir ar tinkamai jiems turėsite vietos. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į bent vieną 1 metrą laisvos vietos tarp baldų. Jūs turite apstatyti svetainės baldus taip, kad nesijaustumėte suspausti ir galėtumėte laisvai judėti. Patikrinkite savo duris. Išmatuokite, kokio pločio yra jūsų durys, kad išvengtumėte galimų pristatymo nesėkmių, tokio kaip per dideli sofos matmenys, kurių dėka negalėsite įnešti baldo.

Sutvarkykite savo svetainę. Nustatę, kiek vietos galite palikti baldams ir kur norite, kad būtų galima juos padėti, pažymėkite šias vietas ant grindų, kad geriau matytumėte kur juos dėti kai jie realiai atkeliaus į jūsų namus. Pagalvokite, kaip kambarys bus naudojamas. Jeigu jūsų svetainė bus dažna susibūrimų vieta ar turite mažų vaikų, rinkitės baldus kurių medžiagos yra atsparios dėmėms ar gerai išvalomos. Kita vertus, jei jūsų svetainė bus naudojama tik retkarčiais, galite rinktis trapesnius gaminius, pagamintus iš subtilių audinių.

Atkreipkite dėmesį į natūralią kambario architektūrą. Kai kuriuose kambariuose yra įmontuotų dizaino elementų, kurie gali padėti nustatyti baldų tipą, kuris geriausiai atrodys kambaryje. Pavyzdžiui, jei turite senovinį židinį,  klasikinio salono dekoras gali būti geresnis pasirinkimas nei modernūs baldai. Tačiau šiuolaikiški baldai gali būti geriausias pasirinkimas buto svetainei su vaizdu į miestą. Pradėkite nuo pagrindų. Daugumoje svetainių yra sofa, fotelis, šoninis staliukas ir kavos staliukas. Ieškokite šių pagrindinių elementų prieš pridėdami papildomų dalių, tokių kaip pufai ir papildomi stalai.

Pirkite investicinius baldus. Ieškokite tvirtų baldų su tvirtais mediniais rėmais. Aukštos kokybės gaminiai gali kainuoti šiek tiek daugiau, tačiau jie paprastai geriau laikosi ir tarnauja ilgiau. Daugiau informacijos rasite: https://www.patoguspirkimas.lt/lt/svetaines-baldai/staliukai-zurnaliniai-staliukai.html.