Šviesolaidinis internetas – sparčiausias iš visų

Šiais laikais didžioji dalis mūsų kasdienių darbų ar užduočių vyksta interneto platybėse: čia mes apsiperkame, apmokame sąskaitas, ieškome įvairiausios informacijos, pramogų ir t. t. Dėl daugybės internete atliekamų užduočių, norime, kad interneto darbas ir ryšys veiktų nepriekaištingai, o be to, būtų labai greitas

Nieko nėra labiau varginančio ir erzinančio nei puslapis, kurio įkėlimas trunka dešimt sekundžių, arba įvairūs vaizdo ir garso trukdžiai filmo peržiūros metu. Pasirodo, tokio tipo problemų sprendimas gali būti tinkamo šviesolaidinio interneto pasirinkimas. Tai kabelio tipas, leidžiantis pristatyti labai greitą interneto ryšį į jūsų namus ar biurą. Šiandien Lietuvoje yra daugiau nei keletas interneto ryšio tiekėjų. Kiekvienas iš jų turi skirtingus pasiūlymus: interneto rūšį, planus, kainas, papildomas paslaugas, interneto ryšio kokybę ir jo prieinamumą.

Kaip jau žinote, dabar galite rinktis iš gausios pasiūlos. Yra mobilusis internetas, kuris svarbesnis keliaujantiems, yra ir laidinis, kuris pravartus namuose ar darbo vietose. Pastarąjį galima jungti variniais arba šviesolaidiniais kabeliais. Šiuo metu vis daugiau žmonių renkasi šį variantą, didžiausią dėmesį skirdami greitam ir be jokių rūpesčių prisijungimui prie tinklo.

Nesvarbu, ar internetą naudojate darbui, ar jums jo reikia kaip pramogų šaltinio ir galimybės pabendrauti su draugais bei artimaisiais. Bet kokiu atveju turėtumėte priimti geriausią sprendimą, atsižvelgiant į interneto ryšio kokybę bei siūlomą paslaugų kainą. Šiais laikais sunku įsivaizduoti gyvenimą be interneto, todėl turėtumėte ieškoti palankiausio sprendimo, pritaikyto jūsų individualiems poreikiams. Kaip tai padaryti lengvai ir paprastai? Tai galite padaryti naudodamiesi namuinternetas.lt teikiamomis paslaugomis! Čia rasite geriausius pasiūlymus būtent jums, todėl nereikės patiems valandų valandas gaišti laiko lyginant skirtingų interneto ryšio tiekėjų siūlomas paslaugas, jų kainas ir sutarčių sąlygas.

Šviesolaidinis internetas – kas tai?

Šviesolaidinis internetas – tai naujas būdas atvesti interneto tinklą į butus, namus ir komercines patalpas. Paprasčiau tariant, tai alternatyva tradiciniams variniams kabeliams. Duomenų perdavimo šviesolaidiniais kabeliais technologija leidžia siųsti daug daugiau duomenų naudojant mažiau kabelių. Šis kabelio, kurį naudosime telekomunikacijų paslaugoms teikti, rūšies pakeitimas turi esminės įtakos interneto ryšio kokybei ir naudojimosi tinklu patogumui.

Šviesolaidinis tinklas šviesolaidžio greičiu pristatomas į konkrečius pastatus – daugiabučius, vienbučius ar kitus pastatus, o vėliau variniais arba bendraašiais kabeliais paskirstomas į atskiras patalpas. Todėl interneto naudojimas namuose dar niekada nebuvo toks spartus!

Kokie yra šviesolaidinio interneto privalumai?

Pagrindinis šviesolaidinio interneto privalumas – galimybė užtikrinti itin spartų internetą. Tradiciniai sujungimų tipai, kurie iki gavėjo vedami variniais kabeliais, net negali konkuruoti su šviesolaidiniais kabeliais. Dažnai pasirašę sutartį su operatoriumi vėliau nusiviliame, nes internetas nėra toks greitas, kaip tikino paslaugų teikėjas. Jei naudojate šviesolaidinį internetą, galite būti tikri, kad tinklas veiks žadėtuoju greičiu.

Vartotojai, pakeitę interneto tipą į šviesolaidinį, iškart pastebi pagerėjimą ir esminius ryšio skirtumus. Duomenų perdavimas yra daug greitesnis, todėl interneto naršyklė ir įvairių tipų programos veikia kur kas geriau. Stiklo pluoštas – iš kurio gaminamas optinis kabelis – turi galimybę neapsakomu greičiu perduoti labai didelį duomenų kiekį, todėl tai daro didelę įtaką naudojimosi internetu patogumui.

Kitas svarbus privalumas – oro sąlygos neturi įtakos interneto ryšiui. Audra ar stiprus lietus ryšio kokybei nedaro neigiamos įtakos, kaip tai atsitinka naudojant paprastą internetą. Be to, šviesolaidiniai kabeliai yra labai patvarūs, todėl galime būti tikri, kad jų nereikės keisti dar daug metų.