KAIP ATSIKRATYTI ANT ODOS IŠKILUSIŲ KAPILIARŲ IR PIGMENTINIŲ DĖMIŲ?

Dėl įvairiausių priežasčių ant veido, kitų kūno odos vietų gali atsirasti išsišovusių kapiliarų kolonijos, pigmentinių dėmių lopai. Nors tai sukelia estetinį nepatogumą, dėl to nėra reikalo pulti į paniką, nes visas šias nemalones padeda pašalinti visagalis lazeris. O procedūra, kurios metu naudojami lazerio spinduliai yra visiškai neskausminga ir greitai trunkanti.

Kodėl ant odos paviršiaus išsiveržia kapiliarai ir kas vyksta, kai jie šalinami lazeriu?

Kapiliarinės kraujagyslės yra labai gležnos, todėl labai lengvai pažeidžiamos dėl įvairių ir vidinių priežasčių. Tai gali būti stovimas darbas, išorinis spaudimas, trynimas, saulės arba speigo poveikis, paveldėtas kolageno skaidulų silpnumas bei nėštumo laikotarpis.

Lazerinės procedūros metu lazerio spindulių šviesą sutraukia kraujagyslėse esantis hemoglobinas. Tuo metu kraujagyslių sienelės sulimpa ir natūraliu būdu dingsta iš organizmo, o aplink jas esanti oda išlieka visiškai nepažeista. Tokiu būdu kapiliarai greitai išblunka ir dingsta, nepalikdami jokios žymės.

Dėl kokių priežasčių atsiranda pigmentinės dėmės?

Pigmentinės dėmės ant veido atsiranda tada, kai sutrinka melanocitų veikla, tada ant odos ima mėtytis rudos dėmės. Dažniausiai jos pasipila jauniems žmonėms ant veido, o vyresnio amžiaus asmenims – ant rankų ar kitose kūno vietose, kurias pasiekia saulės spinduliai.

Šios dėmės atsiranda ir dėl hormonų pasikeitimo arba buvusių odos pažeidimų – spuogų, kraujasiurbių vabzdžių įkandimo arba cheminio odos pažeidimo. Jos taip pat pasirodo ir ilgesnį laiką pabuvojus tiesioginėje saulės šviesoje.

Kaip pašalinti atsiradusias pigmentines dėmes?

Šiais daugumoj atvejų pigmentinės dėmės nėra pavojingos. Tai daugiau estetinė problema, kuri kamuoja jautresnės prigimties žmones, todėl jie viešumoje nejaukiai jaučiasi. Tačiau dėl to nereikėtų per daug nusiminti, juk pigmentines dėmes yra labai lengva pašalinti. Jos yra šalinamos šiuolaikiniais lazeriniais prietaisais arba ryškia pulsine šviesa.

Taip pat yra naudojamos ir specialios odos priežiūrai skirtos kosmetinės priemonės, kurios reguliuoja padidėjusios pigmentacijos procesą ir gali apsaugoti nuo naujų pigmentinių dėmių antplūdžio, ne tik pašviesinti, bet ir visiškai pašalinti tokias dėmes. Jeigu turite tokio pobūdžio problemų, kreipkitės pagalbos į grožio paslaugas teikiančią įmonę: https://vskinbeauty.lt/.