Kanapių aliejus – nauda epilepsijos gydymo atveju

Gerai žinome tai, kad epilepsija yra itin sunki, nervų ląsteles pažeidžianti liga, nuo kurios vaistai vis dar nėra sukurti. Žinoma, yra tikrai ne vienas preparatas, kuris padeda “susigyventi” su liga. Tokiu metu jos simptomai tampa ne tik, kad kur kas retesni, tačiau ir mažiau skausmingi. Tarkime, tiems, kurie esame sveiki, labai sunku įsivaizduoti tai, kokius skausmus ir potyrius patiria žmogus, kurį ištinka epilepsijos priepuoliai. Puikiai suvokiame tai, kad ligos akivaizdoje neturime galimybės nei pasirinkti laiko, nei vietos, kada tai gali nutikti. Tad, nuolat kyla rizika, kad tai gali įvykti net dabar. Dėl šios priežasties, sergantiems šia liga nerekomenduojama leisti laiko vieniems, vairuoti ar valdyti kitas technines priemones ir pan. Natūralu, kad tokiu metu tampama priklausomu nuo kitų žmonių, nes būtina nuolatinė pagalba tam tikromis situacijomis ar ištikus priepuoliui (https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/kanapiu-aliejus-gali-jums-padeti-jei-vargina-pms-simptomai-16). Be jokios abejonės, tai labai sunku suprasti iki tol, kol nesergama šia liga. Atrodo, kad gyvenimas turi būti toks, koks jis ir yra. O jame niekas negali pasikeisti ir būti kitaip. Tačiau, puikiai suvokiame, kad tai tik laikin iliuzija, kuri kiekvieną akimirką gali greitai pasikeisti. Taigi, turime vertinti savo sveikatą ir tai, kad galime gyventi be jokios priežiūros, būti savarankiškais. Žinoma, visą tai užtikrinti yra labai sunku. Kiekvieno iš mūsų patirtys ir gyvenimo keliai yra labai skirtingi. Tad, visiškai natūralu, kad ir vienos priemonės ar recepto tam tikro sutrikimo gydymui tikrai nėra.

Bet kokiu atveju, rekomenduojame išbandyti tai, kaip veikia kanapiu aliejus (https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-aliejus) ir kokią naudą epilepsijos gydymo klausimu jis gali suteikti būtent jums. Verta pastebėti tai, kad mokslininkų teigimu, pastebimos yra net kelios teigiamos laboratorijos: skausmo malšinimas, traukulių dažnio pasikeitimai (retėjimas), traukulių stipris (silpnėja) ir pan. Tai ne išsigalvojimas. Tokius bandymus atliko ne kas kiti, kaip tik profesionalūs mokslininkai. Tad, jų surinktais duomenimis ir pateikiamomis profesionaliomis įžvalgomis pasikliauti tikrai verta. 

Epilepsija. Kodėl aš?

Niekas negali pasakyti, dėl kokios priežasties, vienas ar kitas žmogus serga epilepsiją. Kaip ir minėjome, tai gali lemti visa aibė skirtingų situacijų. Žinoma, kuomet buvo atliekami tyrimai analizuojant tai, kaip veikia kanapiu produktai (https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-produktai) ar kanapiu arbata (https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-arbata) epilepsijos ligos klausimu, išsiaiškinta, kad itin didelę reikšmę turi ir žmogaus genetika. Tad, ši liga gali būti dalinai paveldima. O kanapių aliejus padeda su ja kovoti.