KĄ DARYTI, JEI PAKYRĖJO KONTAKTINIAI LĘŠIAI IR AKINIAI?

Jei jūsų regėjimas yra silpnas, sunku išsiversti be akinių ar kontaktinių lęšių. Ypač daug problemų gali sukelti pastarieji, nes neteisingai juos nešiojant gali kilti įvairios akių būklės komplikacijos. Pavyzdžiui, tiesioginę įtaką ragenos pakitimams gali daryti kontaktinių lęšių pralaidumo deguoniui ir vandeniui lygis, jų nešiojimo trukmė.

Kas nutinka akims, kai su kontaktiniais lęšiais elgiamasi lengvabūdiškai?

Kaip rodo atlikti moksliniai tyrimai, ilgai nešiojant kontaktinius lęšius pamažu ima plonėti akių ragena. Ypač greitai tai pradeda reikštis, jei naudojami pigūs ir nekokybiški, nežinomų firmų gaminami lęšiai. Kas liūdniausia, smarkiai suplonėjus akių ragenai, regos korekcija lazeriu tampa negalima.

Jeigu su kontaktiniais lęšiais elgiamasi lengvabūdiškai, nesilaikant nustatytų jų naudojimo taisyklių, tada kyla tiesioginė grėsmė sulaukti infekcinių akių ligų komplikacijų, kai užklumpa ragenos uždegimai.

Kokį pavojų kelia akių ragenos uždegimai?

Akių ragenos uždegimai yra labai pavojingi, nes gali sukelti negrįžtamus pakitimus, kai ragenoje susiformuoja regėjimui trukdantys randai. Todėl jei nešiojant lęšius pastebimas akių paraudimais, juos reikia kuo skubiau išimti ir nedelsiant kreiptis pagalbos į akių gydytoją.

Kodėl verta rinktis akių regos korekciją?

Akių regos korekcijos procedūra yra pati geriausia išeitis, kai svajojama apie gyvenimą be akinių ir kontaktinių lęšių, nes ir be jų pagalbos atstatomas ryškus regėjimas. O pačios procedūros baimė neturi jokio rimto pagrindo, kad reikėtų jos vengti.

Kadangi regos korekcijai atlikti naudojama pati naujausia šiuolaikinė aparatūra, tai nėra tokios situacijos iš kurios nebūtų randama išeitis. Todėl šiame pažangiausių technologijų amžiuje tikrai nėra ko baimintis jau įprastine tampančios procedūros, kuri iš pagrindų į gerąją pusę pakeičia gyvenimo kokybę.

Ką reikia daryti, jei nusprendėte ryžtis akių regos korekcijai?

Įmonės „Regos Centras“ gydytojai pasirūpina tuo, kad būtų atstatytas jūsų regos aštrumas ir jus supančios aplinkos vaizdų ryškumu galėtumėte mėgautis be akinių ar kontaktinių lęšių pagalbos.

Ar jums galima atlikti regos korekciją, ar ji iš tikrųjų yra jums reikalinga, galite sužinoti, susisiekę su šia įmone internetu. Tai pats tinkamiausias kelias pasinaudoti puikia galimybe susigrąžinti gerą regėjimą ir vėl patirti gyvenimo džiaugsmą.