Kaip susidėti kelioninį lagaminą?

Kaip susidėti kelioninį lagaminą?

Vieno universalaus atsakymo į šį klausimą nėra, nes geriausias lagamino pakavimo būdas priklauso nuo jūsų lagamino tipo ir dydžio, taip pat nuo daiktų, kuriuos reikia supakuoti, kiekio ir tipo. Tačiau yra keletas bendrų patarimų, kurie gali padėti lengviau ir efektyviau supakuoti lagaminą, jog viešnagė, ar kelionės užsienyje būtų komfortiškos.

Svarbiausi dalykai pagal ką atsirinkti daiktus:

  • Lagamino tipas: kietas ar minkštas lagaminas?
  • Kokio dydžio yra lagaminas: rankinis, registruotas ar ne gabaritinis?
  • Kiek daiktų reikia supakuoti: kelioms dienoms ar savaitei?

Apie kiekvieną dalyką plačiau ir išsamiau:

1. Pasirinkite tinkamo tipo lagaminą. Jei keliaujate tik kelioms dienoms, jums labiau tiks minkštas lagaminas, nes jis dažnai būna lengvesnis ir lengviau nešiojamas. Tačiau jei keliaujate ilgesniam laikui arba jums reikia supakuoti daugiau daiktų, kietas lagaminas gali būti geresnis pasirinkimas, nes jis labiau apsaugo jūsų daiktus.

2. Prieš pakuodami lagaminą įsitikinkite, kad žinote rankinio bagažo dydžio apribojimus. Oro linijų bendrovės taiko skirtingus dydžio apribojimus, todėl svarbu pasiteirauti oro linijų bendrovės, kad oro uoste nekiltų problemų.

3. Pakuodami lagaminą stenkitės išnaudoti kiekvieną laisvą vietą. Tuščią vietą užpildykite mažesniais daiktais, pavyzdžiui, kojinėmis ar apatiniais drabužiais įsitikinti, kad viskas gerai priglunda ir nėra vietos be reikalo.

4. Kad drabužiai nesusiglamžytų, sandariai juos susukite arba naudokite pakavimo kubelius.

5. Jei keliaujate su skysčiais, geliais ar kremais, įsitikinkite, kad jie yra mažesnėse nei 100 ml talpose ir supakuoti į skaidrų, sandarų maišelį.

6. Nepamirškite supakuoti visų būtiniausių daiktų, pavyzdžiui, paso, kelionės draudimo dokumentų ir vaistų.

Dažniausios Apgaulės kelionių metu:

  • Būkite atsargūs dėl sukčių turistų lankomose vietose. Jei kas nors prie jūsų prieina siūlydamas nusifotografuoti arba prašydamas paaukoti pinigų, būkite atsargūs, nes jie gali bandyti jus apiplėšti, kai būsite išsiblaškę.
  • Naudodamiesi bankomatais, būkite atsargūs dėl šalia besisukiojančių žmonių, kurie gali bandyti pavogti jūsų pinigus arba kortelės informaciją.
  • Naudokitės tik licencijuotais taksi automobiliais ir niekada nesutikite pavežti gatvėje prie jūsų priėjusio asmens.
  • Jei kas nors numetė piniginę ar rankinę, neimkite jų, nes gali būti, kad jis bando atitraukti jūsų dėmesį, o jo bendrininkas jus apiplėš.