KODĖL VILNIUJE VERTA APSILANKYTI „MULTIKINO OZAS“ KINO TEATRE?

Kaip mano „Multikino Ozas“ kino teatro Vilniuje įkūrėjai, šis kino centras yra kur kas daugiau nei įprastinis kinas. Šiame kino teatre yra sumontuota pati naujausia šiuolaikinė technika. Čia galima ne tik lankytis filmų premjerose, įvairiuose renginiuose, konferencijose, bet ir švęsti vaikų gimtadienius. Tokio tipo kino centrų Lenkijoje yra per trisdešimt, o Lietuvoje ir Latvijoje – tik po vieną.

Kuo yra ypatingas šis išskirtinis kino teatras?

Septynios šio kino salės gali sutalpinti iki 1600 žiūrovų, jose įrengtos specialios vietos neįgaliesiems. Čia dažniausiai yra rodomi patys populiariausi komerciniai filmai. Visose Multikino Oze kino teatro salėse yra įdiegti 35 milimetrų projektoriai ir skaitmeninio kino projektoriai. Keturiose iš septynių salių galima žiūrėti filmus 3D formatu. Itališkos kėdės „Ascender“ yra ne tik labai patogios sėdėti, bet ir turi plačius praėjimus tarp eilių, o mėgstančių pasmaguriauti žiūrovų laukia Užkandžių baras. Ši kultūrinė įstaiga taip pat yra atvira renginiams ir asmeninio  pobūdžio šventėms.

Kokie filmai 2023 metų rudens-žiemos sezono metu yra lankomiausi „Multikino oze“?

Tarp populiariausių sezono filmų yra šie – dramatiškas mokslinės fantastikos filmas „Kūrėjas“ ir siaubo filmas „Penkios naktys pas Fredį“. Pirmasis filmas pasakoja apie situaciją, kai artėja karas tarp žmonių ir dirbtinio intelekto. Pagrindinis filmo herojus – buvęs specialiųjų pajėgų agentas, kuriam patikėta užduotis likviduoti nepagaunamą dirbtinio intelekto veikėją, kuris jau yra spėjęs sukurti ginklą, skirtą sunaikinti žmoniją.

Antrasis filmas pasakoja kraują stingdančią istoriją apie tai, kaip išgyventi penkias siaubo naktis specialiuose siaubo namuose. Tai išskirtinis įvykis kinematografijoje, kai animatroniniai robotai yra perkeliami į kino ekranus. Šiame siaubo filme pasakojama istorija apie užkandinės naktinį sargą, kuris patenka į nepavydėtiną situaciją.

Jis sužino, jog jo saugomoje picerijoje reklamai ir pramogoms naudojami robotai iš tikrųjų yra gyvi ir sąmoningi padarai, kurie neišpasakytai pavojingi. Kur slypi viso šio siaubo paslaptis, ar naujajam apsaugininkui pavyks kaip nors išgyventi? Atsakymus į šiuos klausimus sužinosite pasižiūrėję šį kupiną stulbinančių kino efektų filmą.

gal čia slypi kažkas baisesnio?