Kokiais atvejais naudinga rinktis kremavimo paslaugas?

Kremavimo paslaugos pasirenkamos vis dažniau. Taip yra dėl to, nes vis daugiau žmonių supranta, jog kremuoti kūną yra kur kas naudingiau, nei rinktis kitus laidojimo būdus. Pateikiame variantus, kai kremavimo paslaugos gali labai praversti.

Mirusio žmogaus kūnas sužalotas

Ne visi mes mirštame natūralia mirtimi. Kai kurie žmonės iš šio gyvenimo pasitraukia tragiškai. Deja, tokiais atvejais dažnai mirusio žmogaus kūnas lieka labai sužalotas, o kartais visai neatpažįstamas. Tokiais atvejais nenuostabu, jog daugelis priima sprendimą kremuoti kūną. Tokiu būdu nereikės artimiesiems žiūrėti į sužalojimus ir artimą žmogų galės prisiminti tokį, koks buvo – gražų ir sveiką.

Miręs žmogus pageidavo būti kremuotas

Kai kurie žmonės iš karto informuoja artimus, jog nori, kad jų kūnas būtų kremuotas. Tokiu atveju reikėtų neprieštarauti ir elgtis taip, kaip pageidavo artimas žmogus. Priešingu atveju jūs nepaisysite artimo žmogaus norų. Kiekvienas nusipelno, jog su jo kūnų būtų atsisveikinta taip, kaip jis nori.

Artimieji nepasiruošę atsisveikinti

Urnos gali būti laikomos namuose neribotą laiką, todėl kai kurie kremuoja kūną tam, jog galėtų kuo ilgiau pasilikti artimo žmogaus dalelę šalia savęs ir neatsisveikinti su juo. Kai kurie urnas laiko matomoje vietoje ir net bendrauja su mirusio žmogaus palaikais.

Ieškomas pigesnis laidotuvių variantas

Kremavimo paslaugos nebrangios, be to, padeda nemažai sutaupyti rengiant laidotuves. Todėl nenuostabu, jog kai kurie žmonės renkasi kremavimo paslaugas, tokiu būdu sutaupydami pinigus. Kai kuriais atvejais tai gali būti labai pravartus pasirinkimas, kadangi laidotuvės gali būti nepigios, ypač tuomet, kai nelaimė įvyksta netikėtai ir žmonės nespėja sutaupyti pinigų.

Ar galima kremuoti žmogaus kūną prieš jo valią?

Ne be reikalo sakoma, jog reikia gerbti mirusiuosius ir paisyti jų norus. Jei artimas žmogus pageidavo, jog po mirties būtų ne kremuojamas, o laidojamas įprastai karste, tuomet reikėtų gerbti jo norus ir neprieštarauti jo valiai. Pravartu iš anksto aptarti tokius dalykus, jog žinotumėte, kai išauš ta diena, kaip tinkamai pasielgti.