Vaizdajuosčių perrašymo galimybės

Vis daugiau žmonių stengiasi kuo ilgesniam laikui išsaugoti akimirkas, kurios yra pateiktos video bei nuotraukų formatu. Jeigu turite senas juostas, tačiau nebėra įrangos, kuri skirta jų peržiūrėjimui – tokiu atveju visada verta pasinaudoti specialistų paslaugomis, kurios geba keisti formatus.

Vaizdajuosčių perrašymas yra siūlomas daugelio įmonių. Svarbiausia yra tartis su tais, kurie teikia paslaugas legaliai. Tai yra tarsi kokybės įrodymas. Galiausiai, teikiamos garantijos, kurios dažniausiai nuramina, kad rasite tai, ko reikia Jums.

Tvarkomi video

Vaizdajuosčių perrašymas atveria plačias galimybes matyti tokius video, kurie buvo kurti net ir labai seniai. Kadangi naudojama išskirtinai aukšto lygio įranga video skaitmeninimo darbams – tai padeda pasiekti labai gerą kokybę. Daugelis žmonių galvoja, kad įrašas gal bus ir išsaugomas, tačiau jo kokybė tikrai nebus pati geriausia. Taip nėra. Šiuo metu yra galimas net ir sugadintų, sutrūkusių vaizdo juostų sutvarkymas ir vaizdo įrašo suskaitmeninimas. Tokiu atveju naujam gyvenimui yra prikeliami video, kurie Jums tikrai tinka ir patinka.

Per kur bus galima žiūrėti įrašus

Kadangi bus atliekamas įrašymas .mp4 formatu – tai suteikia galimybę žiūrėti taip įrašus, kaip Jums labiausiai tinka. Daugeliui žmonių patinka, kad bus žiūrėti tiesiai per TV. Tokiu atveju patogiai gulite sau lovoje ir žiūrite video, kuris kelia geras emocijas. Ir jokio skirtumo, kokių video kasečių skaitmeninimas Jums reikalingas. Ar senų kino juostų 8mm skaitmeninimas, ar vaizdajuosčių.

Skaitmeninimo galimybės

Kadangi šiuo metu vaizdo skaitmeninimo įrašams atliekama auto spalvų korekcija, skaitmeninant iš video kasetės įraše yra panaikinamos tuščios vietos – gaunama pati geriausia kokybė. Tokia, kuri leidžia ne tik mėgautis pačiais įrašais, tačiau taip pat ir džiaugtis, kad jie bus labai geros kokybės. O kuo raiška yra aukštesnė – tuo patys įrašai dažniausiai labiausiai džiugina.

Radus gerus specialistus galėsite mėgautis ne tik tokiomis paslaugomis, kurios leidžia ilgam alkiui išsaugoti akimirkas, tačiau taip pat ir gauti Jums reikalingą informacija, kuri padės geriau suprasti šios paslaugos galimybes. Išsami informacija svetainėje: htpp://www.perrašymas.lt.