Kaip sutaupyti renkantis šunims skirtą pašarą?

Planuojantys įsigyti šunį neretai kelia klausimą, kiek kainuoja augintinio išlaikymas. Niekam ne paslaptis, kad būtent mityba turi didžiausią poveikį gyvūno sveikatai, todėl pašarą vertėtų rinktis ne vien tik pagal kainą. Vis dėlto, jei norite sutaupyti, pasinaudokite keliais patarimais.

Atkreipkite dėmesį į pašaro maistingumą

Nors gali atrodyti, kad aukštos kokybės pašaras reikalauja pernelyg didelių išlaidų, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Atkreipkite dėmesį į tai, kad maistingo pašaro dienos norma yra gerokai mažesnė nei ekonominės klasės ėdalo. Gali atrodyti, kad bus kur kas labiau apsimoka pirkti pigiau kainuojantį šunims skirtą pašarą, tačiau atidžiau paanalizavus šėrimo rekomendacijas paaiškėja, kad dienos maisto norma yra labai didelė. Visada naudinga paskaičiuoti, kiek konkretaus pašaro šuniui reikės per dieną, ir kiek jums kainuos pašaro įsigijimas mėnesiui. Dažniausiai paaiškėja, kad super premium ar net ultra premium pašaras kainuos dar pigiau nei ekonominės klasės ėdalas.

Palyginkite pašaro kainas

To paties pašaro kaina skirtingose pardavimo vietose gali ženkliai skirtis, todėl visada perta palyginti įvairių pardavėjų nustatytus įkainius. Šunims skirtą pašarą naudinga įsigyti internetu, nes virtualioje erdvėje kainų palyginimas yra labai greitas ir paprastas. Maža to, internetinėse gyvūnų prekių parduotuvėse neretai vyksta akcijos, kurios gali padėti sutaupyti tikrai nemažą pinigų sumą. Neskubėkite pasirinkti pardavėjo, ir tai jums tikrai leis rasti patį geriausią pasiūlymą.