iPhone 7 Plus: Privalumai ir trūkumai

2016 m. rugsėjį „Apple“ išleistas “iPhone 7 Plus“ tapo svarbiu išmaniųjų telefonų raidos etapu. Kaip ir bet kuri kita technologija, „iPhone 7 Plus“ turi savų privalumų ir trūkumų. Šiame straipsnyje gilinsimės į įvairius šio kultinio prietaiso aspektus ir nagrinėsime priežastis, kodėl jis tapo ir mylimu palydovu, ir naudotojų diskusijų objektu.

Dizainas ir ekranas

„iPhone 7 Plus“ pasižymi elegantišku ir stilingu dizainu, kuris tapo skiriamuoju „Apple“ meistriškumo ženklu. Jo aliumininis viengubas korpusas rankoje yra aukščiausios kokybės, o vientisas „Retina“ ekrano integravimas suteikia jam dar daugiau žavesio. Didelis 5,5 colio ekranas pasižymi ryškiomis spalvomis ir aiškiu vaizdu, todėl juo malonu naudotis multimedija. Dėl didesnio ekrano iPhone 7 Plus remontas yra brangesnis už įprasto „iPhone 7“.

Našumas ir galia

„iPhone 7 Plus“ maitina „A10 Fusion“ lustas, užtikrinantis įspūdingą našumą ir efektyvų energijos valdymą. Daugelio užduočių atlikimas yra lengvas, o daug išteklių reikalaujančios programos veikia sklandžiai. Prietaiso akumuliatorius taip pat išsiskiria savo veikimo trukme, užtikrinančia pakankamą naudojimo laiką net ir intensyviems naudotojams.

Fotoaparato galimybės

Dėl portreto režimo „iPhone 7 Plus“ kameros sistema su dviem objektyvais leidžia naudotojams fiksuoti nuostabias nuotraukas su lauko gylio efektu. Ji puikiai veikia įvairiomis apšvietimo sąlygomis ir siūlo puikų vaizdo stabilizavimą filmuojant.

Saugyklos parinktys

„Apple“ siūlo didelę „iPhone 7 Plus“ atminties talpą, todėl naudotojai turi pakankamai vietos savo failams, nuotraukoms ir programėlėms. Tačiau išorinės atminties palaikymo nebuvimas reiškia, kad vartotojai apsiriboja integruota atmintimi.

Garso funkcijos

Įtraukti stereo garsiakalbiai užtikrina geresnę garso patirtį, ypač vartojant mediją. Tačiau 3,5 mm ausinių lizdo pašalinimas sukėlė diskusijų, nes naudotojams prireikė adapterių arba belaidžių ausinių.

Atsparumas vandeniui ir dulkėms

„iPhone 7 Plus“ gali pasigirti IP67 sertifikatu, todėl yra atsparus vandeniui ir dulkėms. Ši savybė suteikia papildomą apsaugos sluoksnį, todėl naudotojai gali būti ramūs įvairiose aplinkose.

Programinė įranga ir atnaujinimai

Dėl „Apple“ siekio dažnai teikti „iOS“ atnaujinimus „iPhone 7 Plus“ išlieka naujausių funkcijų ir saugumo pataisų versijos. Tačiau, prietaisui senstant, kai kurie atnaujinimai gali būti nevisiškai suderinami, todėl gali kilti problemų dėl našumo.

Ryšiai

„iPhone 7 Plus“ palaiko didesnį LTE ir „Wi-Fi“ greitį, todėl užtikrinamas sklandus naršymas internete ir atsisiuntimas. Tačiau USB-C prievado nebuvimas reiškia, kad naudotojai negali naudotis universalaus įkrovimo ir duomenų perdavimo standarto patogumu.

Patogi vartotojui sąsaja

„iOS“ ekosistema siūlo patogią naudotojo sąsają, todėl navigacija ir programų valdymas yra intuityvus. Tačiau „Android“ naudotojams, pereinantiems prie „iOS“, gali tekti šiek tiek pasimokyti.

Kaina ir vertė

Nors „iPhone 7 Plus“ siūlo aukščiausios kokybės funkcijas, jis turi ir aukščiausios kainos etiketę. Nepaisant to, dėl prietaiso ilgaamžiškumo ir perpardavimo vertės jis gali tapti verta ilgalaike investicija.

Saugumas ir privatumas

Įdiegta „Touch ID“ funkcija padidina „iPhone 7 Plus“ saugumą, užkirsdama kelią neteisėtai prieigai. Be to, duomenų šifravimas užtikrina naudotojo duomenų apsaugą.

Prieinamumo funkcijos

„Apple“ įsipareigojimą užtikrinti prieinamumą rodo tokios funkcijos kaip „Assistive Touch“. Tačiau kai kuriems naudotojams pritaikymo galimybės gali pasirodyti ribotos, palyginti su kitomis platformomis.

Patvarumas ir surinkimo kokybė

Dėl tvirtos konstrukcijos „iPhone 7 Plus“ pasižymi patvarumu. Tačiau jo aliuminio korpusas laikui bėgant yra jautrus įbrėžimams ir įskilimams.

Inovatyvios funkcijos

Įdiegus „3D Touch“ įdiegtas naujas bendravimo su prietaisu būdas. Neigiama yra tai, kad nėra išplečiamos atminties parinkčių, todėl gali būti ribojamas saugyklos išplėtimas.

Poveikis aplinkai

„Apple“ ėmėsi veiksmų, kad sumažintų savo poveikį aplinkai, įgyvendindama perdirbimo iniciatyvas ir atsinaujinančios energijos panaudojimo pastangas. Tačiau patentuotų komponentų naudojimas kelia susirūpinimą dėl elektroninių atliekų.

Apibendrinant galima teigti, kad „iPhone 7 Plus“ suteikė keletą patobulinimų ir funkcijų, dėl kurių jis tapo daugelio naudotojų pamėgtu išmaniuoju telefonu. Jo elegantiškas dizainas, galingas veikimas ir įspūdingos fotoaparato galimybės buvo svarbiausi akcentai. Kita vertus, nesutarimų sukėlė ausinių lizdo pašalinimas ir ribotos pritaikymo galimybės. Galiausiai, ar „iPhone 7 Plus“ atitinka jūsų poreikius, priklauso nuo jūsų pageidavimų ir prioritetų.