KODĖL VERTA DUŠO KABINĄ STATYTI ANT SPECIALAUS PADO?

Dušo kabina pelnytai yra laikoma vienu iš pagrindinių vonios kambario įrenginių. Tačiau, kad ji nekeltų rūpesčių, reikalinga pasirūpinti ir tinkamu jos sumontavimu. Tada reikia apsispręsti, kokį jos pagrindą geriausia rinktis – dušo padą, trapą ar lataką. Kiekvienas iš šių variantų turi didesnių ar mažesnių privalumų.

Ką gero galima pasakyti apie dušo padus (padėklus)?

Dušo padai yra patrauklūs todėl, kad juos lengva sumontuoti, ir kad garantuoja apsaugą nuo vandens nuotekų pratekėjimo. Juos nesudėtinga pritaikyti įvairiai įrengtomis kanalizacijoms. Be to, neįmanomas dalykas, kad iš dušo padėklo išorėn prasiverš vanduo ir užlies vonios kambario grindis. Todėl, jeigu gyvenate daugiabutyje, galite būti visiškai ramūs, nes po jumis gyvenančių kaimynų buto lubos tikrai išliks saugios. Šiuolaikiniai dušo padai yra giriami už ypatingą, neslidžią dangą.

Iš kokių medžiagų būna gaminami dušo padai?

Dušo padai būna gaminami iš akmens masės, akrilo, plieno arba keramikos. Akmens masės padai yra mėgstami už vienalytį paviršių, kuris maloniai liečia kojų pėdas. Jie vertinami ir už savo patvarumą ir lengvą priežiūrą. Akriliniai padai yra populiarūs dėl savo lengvumo, nedidelės kainos ir neslidaus paviršiaus. Plieniniai dušo padai irgi nėra brangūs, itin vertinami už savo ilgaamžiškumą.

O tie, kurie vertina kokybės ir kainos pusiausvyrą, mielai renkasi keramikinius dušo padus. Jie gaminami iš specialios sanitarinės keramikos, kuri yra draugiška aplinkai. Šie padai yra atsparūs rūgščių poveikiui ir trynimui. Keramikiniai padai išorėje yra padengti specialia danga, kuri apsaugo nuo slydimo.

Kokių formų ir spalvų dušo padus pirkėjams siūlo rinka?

Dušo padai būna pusiau apvalios, stačiakampio arba kvadrato formos. Ji pasirenkama įvertinant esamą vonios kambario plotą ir tą vietą, kurioje rengiatės pastatyti dušo kabiną. Jei vonios kambarys mažas, tada dušo kabina įprastai statoma jo kampe. Tada verta rinktis mažesnio ploto kvadratinį ar stačiakampį padą. Jei ši patalpa didesnė, tada galima rinktis dušo padus, kurių išmatavimai didesni. Dušo padėklo spalva dažniausiai būna balta, tačiau esama ir pilkų, ir juodų.